На 21.11.2025 г., в Детския отдел на Регионалната библиотека в Деня на четенето, гости ни бяха децата от ДГ „Слънце“ и ДГ 8 „Българче“, които с любопитство се потопиха в света на книгите.
Проектът се изпълнява по програма "Технологично обновление, технологично оборудване и насърчаване на четенето, медийна и информационна грамотност в обществените библиотеки" с подкрепата на Министерство на културата.
https://www.libsz.org/snimki-ot-sabitiya/2640-den-na-cheteneto-s-detzata-ot-dg-slantze-i-dg-8-balgarche-21-11-2025-g#sigProGalleriae09e6f4cb0









